Bizden Haberler

AROMA BOTANİK BALI’S WHO’S WHO LANDSCAPE DIRECTORY 2020-21 DERGİSİ’NDE!

Aroma Botanik, İngiliz Peyzaj Endüstrileri Birliği (BALI), alfabetik olarak ve faaliyet bölgelerine göre listelenen 900’den fazla bahçe tasarımcısı, peyzaj müteahhidi ve tedarikçisini listeleyen en son peyzaj dergisinde yer alıyor!

AROMA BOTANİK FLOWER SHOW İSTANBUL DA

Aroma Botanik, 14-16.Kasım.2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan, Flower Show İstanbul Fuarında, yer alacaktır. Üretim ve satış ağındaki bitkilerimizi görebileceğiniz fuar standımıza sizleri de bekleriz.


RESMİ AÇILIŞIMIZ YAPILDI

Aroma Botanik’in Resmi Açılışı  14.06.2019 tarihinde, Yalova Valimiz Sayın Muammer Erol ,   Yalova İl Tarım Müdürümüz Sayın Suat Parıldır ve birçok değerli misafirimizin katılımı ile gerçekleşmiştir. Bizler için son derece önemli olan bu günümüzde, bizleri yalnız bırakmayan ve varlıkları ile bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize ve dostlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.


AROMA BOTANİK BİTKİLERİ SEA PEARL PROJESİNDE

İstanbul’un en prestijli projerinden olan Sea Pearl Ataköy Projesi’nin peyzaj alanlarından kullanılan birçok bitki Aroma Botanik tarafından temin edilmiştir. Böyle saygın bir projede kullanılan bitkilerin bir kısmını tedarik edebilme ayrıcalığına sahip olmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.